حمل کردن صندوق فرهنگیان روز گذشته اخبار اجتماعی

حمل کردن: صندوق فرهنگیان روز گذشته اخبار اجتماعی

گت بلاگز اخبار حوادث نقشه شیطانی با چوبه ‌دار گره خورد

مردمسلح که شبانه به منزل زن آشنا حمله کرده و او را مورد آزار و اذیت قرارداده بود ، محاکمه و به اعدام محکوم شد .

نقشه شیطانی با چوبه دار گره خورد

عبارات مهم : زندان

مردمسلح که شبانه به منزل زن آشنا حمله کرده و او را مورد آزار و اذیت قرارداده بود ، محاکمه و به اعدام محکوم شد .

به گزارش جام جم ،چندی پیش زنی باحضور در پلیس آگاهی شهر ملارد از مرد آشنایی به اتهام ترساندن به فوت و آزار و اذیت شکایت کرد.

شاکی به افسر تحقیق گفت : مردی آشنای خانوادگی مان است . او یک روز از من خواستگاری کرد که من پاسخ منفی به درخواستش دادم . از آن وقت مدام برایم مزاحمت ایجاد می کرد. مزاحمت های او تمامی نداشت. درخیابان مزاحمم می شد. چند بار خواستم به خاطر این مزاحمت هایش به کلانتری محله مان بروم و شکایت کنم که تهدیدم کردکه اگر شکایت کنم مرا به قتل می رساند. من هم از وحشت جانم شکایت نکردم. او سایه به سایه در تعقیبم بود تا این که یک شب با تخریب پنجره منزل ام وارد شد .او سلاح داشت . با دیدن او شوکه شده است بودم.

نقشه شیطانی با چوبه ‌دار گره خورد

شاکی ادامه داد:نمی دانستم باید چه کار کنم. قدرت حرف زدن و حرکت نداشتم. او به سمتم حمله کرد. مرا کتک زد وکشان کشان به یکی از اتاق ها برد. او محبوسم کرد ، دهانم را بست و به زور و ترساندن مرا مورد آزار و اذیت قرارداد. می گفت اگر شکایت کنم دوباره بازمی گردد و این بار مرا به قتل می رساند. چند روز سکوت کردم تا این که نتوانستم این وضع راتحمل کنم و تصمیم گرفتم از شرور مسلح شکایت کنم.

با شکایت این زن جوان، مرد شیطان صفت تحت تعقیب پلیس قرار داده شد تا این که بعداز چند روز ماموران مخفیگاهش را شناسایی کردند و او بازداشت شد .

مردمسلح که شبانه به منزل زن آشنا حمله کرده و او را مورد آزار و اذیت قرارداده بود ، محاکمه و به اعدام محکوم شد .

متهم با انتقال به پلیس آگاهی بازجویی شد و هرگونه ترساندن و آزارو اذیت شاکی پرونده را انکار کرده و مدعی شد او

دروغ می گوید و با این سناریوسازی می خواهد وی را به دردسر بیندازد .

متهم همچنان دروغ پردازی می کرد ولی زمانی که در مواجهه حضوری با شاکی قرارگرفت بناچار اعتراف کرد .

نقشه شیطانی با چوبه ‌دار گره خورد

مرد آزارگر به افسر تحقیق گفت : با شاکی آشنایی داشتم . من به او علاقه مند شده است بودم ولی او حاضر به برقراری ارتباط و حتی ازدواج با من نبود. من هم نقشه شومی را برایش به اجرا گذاشتم. یک روز سلاحی را که پیش از این خریده بودم ، برداشتم و شبانه به سمت منزل اش رفتم. وارد مجتمع محل زندگی اش شدم . چند ساعتی کشیک دادم و زمانی که متوجه شدم زیاد ساکنان در آپارتمان حضور ندارند از این وقت استفاده کرده و شبانه با سلاحی که داشتم پنجره اتاقش را تخریب کرده و وارد منزل او شدم. شاکی با دیدن من شوکه شده است بود . می خواست فرار کند که کتکش زدم و فرصتی جهت فرار به او ندادم. بعداز آزارو اذیتش ، وی را به فوت ترساندن کرده و فرار کردم.

با اعتراف های تکان دهنده مرد آزارگر، او روانه زندان شد . پرونده وی نیز با صدور جلب به دادرسی به شعبه 17 دادگاه کیفری استان پایتخت کشور عزیزمان ایران در شهریار ارسال شد و چند روز پیش متهم پرونده از زندان به دادگاه انتقال یافته و محاکمه شد . او با اعتراف به جرایمش با تجدید قرارقانونی به زندان بازگشت . قاضی موسوی ، مدیر شعبه 17 دادگاه کیفری استان پایتخت کشور عزیزمان ایران ، مرد جوان را گناهکار آشنایی و به اعدام محکوم کرد.

واژه های کلیدی: زندان | شبانه | آشنایی | اعتراف | پرونده | دادگاه | اعتراف ها | اخبار حوادث

دانلود


دانلود فایل ها

نویسنده : getblogs