حمل کردن صندوق فرهنگیان روز گذشته اخبار اجتماعی

حمل کردن: صندوق فرهنگیان روز گذشته اخبار اجتماعی

گت بلاگز اخبار حوادث از خرید پراید تنها ۵ ساعت گذشته بود ، در برخورد شدید پراید با پژو ۳ نفر کشته و مجروح شدند

در تصادف شدید خودروی پراید با پژو 206 در بزرگراه کوهستانی گنجنامه همدان، مادر به کما رفت، دختر 12 ساله در دم جان باخت و 1 نفر نیز به شدت مجروح شد.

از خرید پراید تنها ۵ ساعت گذشته بود ، در برخورد شدید پراید با پژو ۳ نفر کشته و مجروح شدند

در برخورد شدید پراید با پژو ۳ نفر کشته و مجروح شدند/ از خرید پراید تنها ۵ ساعت گذشته بود

عبارات مهم : همدان

در تصادف شدید خودروی پراید با پژو 206 در بزرگراه کوهستانی گنجنامه همدان، مادر به کما رفت، دختر 12 ساله در دم جان باخت و 1 نفر نیز به شدت مجروح شد.

سرهنگ رضا عزیزی، فرمانده پلیس راه استان در گفتگو با خبرآنلاین در همدان با اعلام مطلب فوق افزود: خودروی سواری پراید که با سرعت اوج در بزرگراه گنجنامه در حال حرکت بود به علت ناتوانی راننده در کنترل وسیله نقلیه و تجاوز به چپ با سرعت اوج به پهلوی سمت راست خودروی سواری پژو 206 برخورد کرد.

وی ادامه داد: در این سانحه راننده زن این وسیله نقلیه به کما رفت و دختر 12 ساله وی نیز متاسفانه در دم جان خود را از دست داد و دیگر کودک حاضر در خودروی پراید به شدت دچار جراحت و شکستگی از ناحیه دست و پا شده است است.

سرهنگ عزیزی اظهار داشت: کمتر از پنج ساعت از خرید ماشین پراید می گذشت که به خاطر سهل انگاری راننده یک خانواده عزدار و سیاه پوش شدند.

سقوط تریلی به عمق دره اسدآباد و انفجار آن

رئیس پلیس راه استان همدان در خصوص اتفاق دیگر نیز گفت: ساعت 5/30 بامداد امروز خودروی تریلی حامل مواد شیمیایی بعد از سقوط از گردنه اسدآباد کاملا در آتش سوخت.

سرهنگ رضا عزیزی افزود: یک دستگاه تریلی، بار کود شیمیایی را از کرمانشاه بارگیری کرده و هنگام تردد از گردنه اسدآباد دچار این سانحه شد.

وی خاطرنشان کرد: خودروی تریلی هنگام قرار گرفتن در سرازیری با دنده سبک تردد کرده و به علت شتاب گرفتن وسیله نقلیه راننده قادر به کنترل آن نمی شود که متاسفانه در این حین ماشین از مسیر مهم خارج و به سمت پرتگاه وارونه شده است و به ته دره 500 متری اسدآباد سقوط می کند.

رئیس پلیس راه استان همدان یادآور شد: راننده این وسیله نقلیه هنگام سقوط ماشین به ته دره، جهت نجات جان خود از تریلی خارج شده است و به بیرون پرت و از این اتفاق جان سالم به در برده است.

لازم به ذکر هست، در نیمه نخست سالجاری 197 نفر در سوانح بزرگراه ای استان همدان جان خود را از دست دادند.

واژه های کلیدی: همدان | راننده | ماشین پراید | وسیله نقلیه | اخبار حوادث

دانلود


دانلود فایل ها

نویسنده : getblogs